Dlaczego błoto PureMud działa odprężająco?

Bo pochodzi prosto z natury. W swoim składzie zawiera takie pierwiastki jak magnez, żelazo, jod, cynk, wapń czy mangan, które mają działanie uspokajające, a także wiele innych, które uzupełniając niedobory sprawia, że Twój organizm czuje się zaspokojony. PureMud stymuluje wydalanie toksyn, regeneruje komórki, stymuluje cyrkulację krwi, oczyszcza i łagodzi.

 

Błoto MudSpa jest wspaniałym produktem na odprężenie i ukojenie po ciężkich przejściach dnia codziennego. Kąpiel błotna w formie aplikacji na całe ciało może być niemal najlepszym sposobem na pozbycie się napięcia nerwowego w okresie silnego stresu, jest dobrodziejstwem dla kobiet w okresie napięcia przedmiesiączkowego i w okresie przekwitania. Jest skuteczne w likwidowaniu napięć mięśniowych po wysiłku fizycznym, jak również napięć mięśni powstałych na skutek przewiania.

 

Kąpiele błotne są również bardzo skuteczne w zwalczaniu bezsenności. W takich przypadkach zaleca się zaaplikować błoto na ciało, owinąć się folią, ciepłym kocem i odpocząć 30 minut. Taki zabieg można wykonać również w saunie, nagrzanej do 60°C, bez owijania w folię, kładąc się na macie.

O tym warto pamiętać:

  • zawsze stosuj błoto zgodnie z instrukcją na opakowaniu
  • PureMud jest w kolorze czarno-grafitowym, może powodować lekkie zabrudzenia rąk i paznokci podczas aplikacji, jeżeli chcesz tego uniknąć – zastosuj rękawiczki jednorazowe
  • błoto MudSpa jest produktem naturalnym, dzięki bardzo głębokiej penetracji skóry może powodować lekkie zaczerwienienia
  • przechowuj produkt w miejscu nie narażonym na promienie słoneczne w temperaturze pokojowej lub nie niższej niż 5° C

 

 

Potrzebujesz porady? Konsultacji?

Odezwij się do nas!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, a my odpowiemy w ciągu 48h