Czy wiesz, że...

błoto MudSpa przeszło wszystkie wymagane badania i testy mimo braku konserwantów! PureMud jest prawdopodobnie jedynym produktem na rynku polskim bez jakichkolwiek dodatków stabilizujących, a także barwników i aromatów.

Czy wiesz, że...

proces wydobycia oraz transportu odbywa się w taki sam sposób, jak 100 lat temu, w zgodzie z Naturą, pod ścisłą kontrolą Ministerstwa Ochrony Środowiska Ukrainy. Na wydobycie nałożone są również limity – wszystko po to, aby nie naruszyć ekosystemu i pozwolić „Carskim Błotom” się regenerować.

Czy wiesz, że...

już w połowie naszej saszetki PureMud znajduje się dawka dziennego zapotrzebowania na bardzo ważny makroelement jakim jest wapń. Oprócz funkcji budulcowych kości, pełni bardzo ważną rolę w przewodzeniu impulsów nerwowych, przepuszczalności błon komórkowych, mechanizmie skurczów mięśni oraz reguluje rytm serca.

Czy wiesz, że...

w maseczce PureMud znajduje się wiele niezbędnych aminokwasów, w tym fenyloalanina i tyrozyna, które wspólnie odpowiedzialne są utrzymanie właściwego tempa metabolizmu, są niezbędne do produkcji kolagenu oraz syntezy melaniny, a co za tym idzie – dbają o zdrowy wygląd skóry, a także mają zastosowanie w leczeniu depresji.

Czy wiesz, że...

stosując tylko połowę saszetki PureMud aplikujesz dzienną dawkę zapotrzebowania na magnez. Spełnia on ważną rolę w przekazywaniu informacji między mięśniami i nerwami, bierze udział w przemianie materii, w termoregulacji, metabolizmie lipidów oraz hamuje krzepnięcie krwi, co stanowi ochronę przed zawałem. Wycisza mięśnie i koi nerwy, co powoduje, że błotny zabieg jest tak przyjemny.